Park Wodny “MAMUT” zlokalizowany jest przy ul. Rekreacyjnej 1 nad Jeziorem Mamucim w Woli Rębkowskiej. Obok kąpieliska przebiega trasa ekspresowa S17 Warszawa – Lublin – równocześnie jest to obwodnica Garwolina. 

Dojechać można tzw. drogą serwisową.

Jadąc od Warszawy należy zjechać z obwodnicy na drogę numer 76. Przed zjazdem będą drogowskazy <- Wilga  Garwolin->. Po zjechaniu kierować się na Garwolin (nie na Wilgę!), przejechać nad obwodnicą.

OD RAZU za wiaduktem skręcić w prawo i podążać drogą serwisową wzdłuż obwodnicy.

Po dojechaniu do następnego wiaduktu wjechać nań, ponownie przejechać nad obwodnicą, od razu za wiaduktem skręcić w lewo, kolejna asfaltowa droga serwisowa doprowadzi do Parku.

Jadąc od strony Lublina należy zjechać z obwodnicy na drogę numer 76. Przed zjazdem będą drogowskazy na Wilgę i Garwolin.

Po zjechaniu, dojeżdżając do ulicy Stacyjnej (poprzecznej) należy przejechać przez nią na wprost. Następnie skręcając w prawo jechać drogą serwisową wzdłuż obwodnicy.

Po dojechaniu do następnego wiaduktu wjechać nań skręcając w prawo, ponownie przejechać nad obwodnicą, od razu za wiaduktem skręcić w lewo, kolejna asfaltowa droga serwisowa doprowadzi do Parku.